Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Досягнуто домовленості з керівництвом міста про надання адміністративних послуг мешканцям району

Досягнуто домовленості з керівництвом міста про надання адміністративних послуг мешканцям району

Автор: admin2 от 18-02-2020, 15:15
 (голосів: 1)

Досягнуто домовленості з керівництвом міста про надання адміністративних послуг мешканцям районуНа організаційних питаннях роботи структурних підрозділів райдержадміністрації зупинив свою увагу під час оперативної наради керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк. Він, зокрема, повідомив, що поступово вдається врегулювати проблемні питання, які виникли в роботі РДА внаслідок значного скорочення працівників, яке відбулося з 1 січня цього року. Так, нещодавно досягнуто порозуміння з керівництвом м.Дрогобич щодо надання адміністративних послуг мешканцям району. Завдяки підписаному меморандуму міський ЦНАП надавати послуги жителям сіл Дрогобиччини у сфері земельних та майнових відносин.

Також Степан Кулиняк зосередив свою увагу на роботі юридичної служби та повідомив про низку виграних адміністрацією судових справ:

- 21.01.2020 року Господарським судом Львівської області відмовлено в задоволенні позовних вимог ТЗОВ «Львівгаззбут» до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про стягнення інфляційних втрат та трьох процентів річних. Загальна сума, яку намагалось стягнути з бюджету товариство, становила 7 312994,09 грн.

- 05.02.2020 року Львівським окружним адміністративним судом відмовлено в задоволенні позовних вимог МПП «Західтранс» до Дрогобицької РДА про визнання протиправними дій РДА та зобов’язання утриматись від вчинення дій. Позивач просив визнати дії Дрогобицької районної державної адміністрації щодо розірвання Договору №32 на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування від 05.12.2014 року, який укладено з позивачем – протиправними; зобов’язати відповідача утриматись від дій спрямованих на розірвання Договору №32 на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування від 05.12.2014 року.

- 10.02.2020 року Господарським судом Львівської області закрито провадження у справі ПП «Галич Авто» до Дрогобицької райдержадміністрації про визнання недійсними рішень та зобов`язання вчинити дії. Так, судом задоволено клопотання райдержадміністрації про закриття провадження у справі, оскільки такі спори повинні розглядатись в порядку адміністративного судочинства.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua