Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Зближення Сходу і Заходу України на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів", - Маркіян Мальський

“Зближення Сходу і Заходу України на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів", - Маркіян Мальський

Автор: admin2 от 10-12-2019, 09:08
 (голосів: 0)

“Зближення Сходу і Заходу України на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів", - Маркіян Мальський9 грудня у межах конференції «Співпраця задля розвитку» відбулась панельна дискусія “Схід і Захід разом: міжрегіональна співпраця від Донбасу до Карпат”.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, який наголосив на важливості зближення Сходу і Заходу України.

“Зближення Сходу і Заходу України на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів. Кожен регіон має свої цінності і я вірю, що через їх показ ми можемо ставати ближче один одному”, - зазначив очільник Львівщини.

Окрім того,  очільник області  акцентував увагу на важливості співпраці із соціально відповідальним бізнесом, а також на необхідності розвивати інфраструктурні сполучення між Сходом України та Європою, щоб люди могли більш вільно подорожувати.

У межах дискусії підписали Меморанадум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово цивільною адміністрацією, Донецькою обласною державною адміністрацією – обласною військово цивільною адміністрацією і Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Меморандум передбачає  підтримку здійснення міжрегіональних обмінів на конкурсній основі між закладами Львівської, Івано-Франківської, Луганської, Донецької областей у трьох сферах: освітній, культурній та інформаційній.

Окрім того, підготовку спільних проєктів для участі у відкритих конкурсах, спрямованих на налагодження міжрегіональної співпраці, зокрема проєкту “Схід і Захід разом”

Також відповідно до цього документу, передбачається організація та проведення спільних заходів в освітній та культурній сфері. Зокрема обміни педагогічними працівниками й інтеграційні заходи для школярів, реалізація ініціативи інтеграційного заходу для молоді «Різдво культур», що має на меті презентацію культурних традицій різних регіонів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua