Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львові відзначають 30-річчя Союзу осіб з інвалідністю України

У Львові відзначають 30-річчя Союзу осіб з інвалідністю України

Автор: admin1 от 20-11-2019, 16:31
 (голосів: 0)

У Львові відзначають 30-річчя Союзу осіб з інвалідністю УкраїниСьогодні, 20 листопада, у приміщенні Палацу культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) відбулась урочистості з нагоди 30-річного ювілею громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України».

Усіх членів організації привітав заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

«Дякую вам, перш за все, за вашу сміливість та мужність. Я в житті керуюсь правилом: ми є тим, що ми робимо. Тож вірте в себе, в свої сили, будьте завжди впевненими у тому, що ви обов’язково зробите все від вас залежне. Вірте в те, що ви можете здолати будь-які перешкоди та бар’єри», - наголосив Тарас Грень. Він також вручив активним членам організації нагороди Львівської ОДА.

Зазначимо, що громадська організація «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» є однією з найбільших громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю Львівщини, має місцеві осередки у всіх районах і містах області. Основною метою діяльності є сприяння забезпечення особам з інвалідністю правового захисту і соціальної підтримки, адаптації в суспільство в усіх сферах діяльності.

Додамо, завтра з нагоди 30-річного ювілею громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» у Палаці культури імені Гната Хоткевич відбудеться  галаконцерт.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua