Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Для 25 дітей із сімей у складних життєвих обставинах організували активне туристичне дозвілля

Для 25 дітей із сімей у складних життєвих обставинах організували активне туристичне дозвілля

Автор: admin1 от 20-11-2019, 11:44
 (голосів: 0)

Для 25 дітей із сімей у складних життєвих обставинах організували активне туристичне дозвілляСьогодні, 20 листопада, діти з малозабезпечених сімей, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та  багатодітних сімей візьмуть участь в екскурсії фермерським господарством «Медовий Блюз» та відвідають Стільське городище на Миколаївщині.

Такий відпочинок для дітей організували  з нагоди 30-річчя Конвенції ООН про права дитини, який відзначають сьогодні, а також в межах реалізації програми з забезпечення активного дозвілля та відпочинку для дітей з малозабезпечених сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт упродовж 2018-2019 років.

Перед початком мандрівки малеча завітала у Львівську облдержадміністрацію, де зустрілась з очільником області Маркіяном Мальським.

“Будьте чемними, добре навчайтеся, бо дуже важливо, щоб ви не лише знали свої права, але й вивчали наш рідний край. Знання – це те, що залишиться з вами назавжди. З боку Львівської облдержадміністрації ми завжди вас підтримуватимемо. Впевнено крокуйте у житті, досягайте висот, ми гордимося вами, бо ви – наше майбутнє”,– наголосив голова Львівської ОДА.

Також Маркіян Мальський вручив дітлахам подарунки.

Організатори заходу - управління туризму та курортів, служба у справах дітей і департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації за підтримки партнерів проекту.

Зазначимо, впродовж  2018-2019 року провели 8 активних мандрівок для 245 дітей (Пустомитівського, Бузького, Кам’янка-Бузького, Яворівського районів та притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації). Попередні виїзди з дітьми здійснювались за такими напрямами: ковзанка та ферми Львівщини що відкриті для туристів, «Казкова поляна» (катання на тюбах), ведмежий притулок «Домажир», сплав по річці Дністер, зоопарк «Лімпопо» та м. Дрогобич, відвідування місць які описані у повісті «Захар Беркут».

Довідково:

Конвенція про права дитини прийнята резолюцію 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Це міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях Організації Об’єднаних Націй. Конвенція є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права дітей на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань.

Конвенція ООН про права дитини набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року і з цього часу є частиною національного законодавства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua