Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині триває всеукраїнський тренінг програми «Молодіжний Працівник»

На Львівщині триває всеукраїнський тренінг програми «Молодіжний Працівник»

Автор: admin1 от 20-11-2019, 09:25
 (голосів: 0)

На Львівщині триває всеукраїнський тренінг програми «Молодіжний Працівник»Упродовж 19-21 листопада у м. Пустомити відбувається всеукраїнський тренінг за навчальною програмою "Молодіжний працівник" на тему "Інклюзивність та відкрита молодіжна робота в молодіжних центрах».

Сьогодні учасники працюють над кейсами політичних стратегій та соціальних прав, визначенні інклюзивних груп в молодіжних центрах та під час вечірньої програми практикуватимуть відображення інклюзії в діяльності та стратегії центрів.

У заході бере участь 25 молодіжних працівників із 14-ти регіонів України. Зокрема: Дніпропетровської, Чернігівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Черкаської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Волинської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Луганської та Львівської областей.

Програма тренінгу включає триденне навчання, під час якого молодіжні працівники також освоять наповнення інклюзивного простору, інструменти інклюзивних потреб та окреслять перші особисті кроки в запровадженні інклюзивності своїх молодіжних центрів.

Нагадаємо, що організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Програмою розвитку ООН та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua