Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Питання моделювання мережі публічних сервісів та послуг розглянули в межах зустрічі з Народними депутатами

Питання моделювання мережі публічних сервісів та послуг розглянули в межах зустрічі з Народними депутатами

Автор: admin1 от 6-11-2019, 10:33
 (голосів: 0)

Питання моделювання мережі публічних сервісів та послуг розглянули в межах зустрічі з Народними депутатами5 листопада, відбулася нарада з Народними депутатами України під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського за участі заступника голови обласної ради Юрія Гудими, керівників структурних підрозділів Львівської ОДА щодо питання моделювання мережі публічних сервісів та послуг у Львівській області.

У межах наради представники департаментів та управлінь поінформували щодо подальшої роботи з формування та наповнення мережі публічних сервісів, які визначило Міністерство розвитку громад та територій України на публічній карті.

Відтак, очільник області доручив у найкоротші терміни сформувати відповідну мережу кожного напрямку, зокрема в таких галузях як: освіта, охорона здоров’я, культура, спорт, соціальний захист та інші з метою формування надання публічних послуг в подальшому.

«Чимало роботи вже проведено, ми будемо її продовжувати і я вірю, що досягнемо гарних результатів. Важливо, щоб про ці напрацювання, коли вже буде проведена необхідна робота, дізналась якомога більша кількість мешканців області», - зазначив Маркіян Мальський.

Окрім цього, в межах наради керівник департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук розповіла про впровадження та дію в області Геоінформаційної системи Львівщини, на якій вже ведуться реєстри зазначених напрямків відповідної галузі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua