Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Головне управління Держгеокадастру повідомляє

Головне управління Держгеокадастру повідомляє

Автор: admin1 от 30-10-2019, 10:01
 (голосів: 1)

Головне управління Держгеокадастру повідомляє      Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами й договорами оренди. Відомості про ці земельні ділянки не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК) і не мають кадастрового номера. Тож, якщо земельній ділянці  не присвоєно кадастрового номера, тобто вона не внесена до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснювати поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.
Саме тому Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного розроблення відповідної документації із землеустрою для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру. Це дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їхніх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.
У разі відсутності землевпорядної документації на земельну ділянку також потрібно звернутися до землевпорядної організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт. Розроблену документацію пред’явити державному кадастровому реєстратору в Центрі надання адміністративних послуг за місцем розташування земельної ділянки для отримання витягу з Державного земельного кадастру щодо її реєстрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua