Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про ефективність охорони лісів від лісопорушень йшлося на нараді в райдержадміністрації

Про ефективність охорони лісів від лісопорушень йшлося на нараді в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 29-10-2019, 16:00
 (голосів: 0)

Про ефективність охорони лісів від лісопорушень йшлося на нараді в райдержадміністраціїСьогодні, 29 жовтня, відбулася нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, на якій розглядалося питання щодо виконання розпорядження Львівської облдержадміністрації «Про сприяння розвитку господарської діяльності деревообробної галузі Львівщини». Обговорювалося також заходи з підвищення ефективності охорони лісів від лісопорушень та проведення роботи з моніторингу діяльності лісопильних об’єктів на території Дрогобицького району.

Було заслухано інформацію представників Дрогобицького лісгоспу, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Дрогобицького відділу поліції щодо самовільних рубок, які мали місце в районі.

Слід зазначити, що в райдержадміністрації створена постійна комісія, яка вже розпочала обстеження лісопильних підприємств, складено графік її подальшої роботи по виявленню порушень в деревообробній галузі.

Також на нараді обговорили питання розчистки просік вздовж ліній електропередач, про це доповів представник Дрогобицького РЕМу.

 

Про ефективність охорони лісів від лісопорушень йшлося на нараді в райдержадміністрації

 

 

Про ефективність охорони лісів від лісопорушень йшлося на нараді в райдержадміністрації

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua