Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Майже 150 осіб на Львівщині змінили статус безробітного на бізнесмена-початківця

Майже 150 осіб на Львівщині змінили статус безробітного на бізнесмена-початківця

Автор: admin1 от 29-10-2019, 16:06
 (голосів: 0)

Майже 150 осіб на Львівщині змінили статус безробітного на бізнесмена-початківцяСлужба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи. У січні-вересні цього року на Львівщині 149 осіб змінили статус безробітного на бізнесмена-початківця, із них майже 50% – особи віком до 35 років.

«Те, що молодь долучається до когорти самозайнятих, не може не радувати. Нині кожний, хто має підприємницький хист, обрав вдалу бізнес-ідею, знайшов свою нішу на ринку, може успішно реалізувати свій потенціал у сфері бізнесу, а спеціалісти служби занятості завжди готові надати таким клієнтам фахову підтримку та супровід на початковому етапі», – зазначила заступник директора Львівського ОЦЗ Оксана Іванчук.

Із початку 2019 року з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на одноразову виплату допомоги для започаткування власної справи використано 4,3 млн грн, тобто в середньому кожний підприємець-початківець отримав майже 30,0 тис грн стартового капіталу.

До слова, пошуковці роботи, котрі зацікавилися можливістю організації підприємницької діяльності, отримують у центрах зайнятості не лише фінансову, а й кваліфіковану інформаційну підтримку під час цільових тематичних семінарів з аспектів ведення бізнесу, а також на курсах з основ підприємницької діяльності у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. 

Завдяки консалтинговим центрам, що функціонують в кожному ЦЗ, майбутні підприємці та представники бізнес-спільноти мають змогу отримати індивідуальні консультації від працівників Пенсійного фонду, фіскальної служби, структурних підрозділів Держгеокадастру, управління Держпраці у Львівській області, фахівців аграрної сфери та інших компетентних посадовців, діяльність котрих впливає на започаткування та ведення бізнесу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua