Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Співпрацю із Національною службою здоров'я обговорили на нараді

Співпрацю із Національною службою здоров'я обговорили на нараді

Автор: admin1 от 18-10-2019, 09:26
 (голосів: 0)

Співпрацю із Національною службою здоров'я обговорили на нарадіЗаступник голови Львівської ОДА Іван Собко взяв участь у нараді щодо співпараці із Національною службою здоров'я України.

В межах зустрічі керівник західного територіального підрозділу Національної служби здоров’я України Мар’яна Возниця ознайомила присутніх із майбутніми трансформаціями у галузі охорони здоров’я та наголосила на важливості співпраці із органами місцевого самоврядування.

«Дуже важливо зараз зосередити увагу на комп’ютеризації медичних установ, і зробити це варто до квітня. В цьому процесі усі мусять працювати на результат і об’єднати сили для того, аби українці отримували якісні медичні послуги, адже реформа медицини – це перш за все, доступ громадян до світового рівня медичних послуг», - зазначив Іван Собко.

Заступник голови також акцентував увагу на актуальності забезпечення лікарень медичними засобами та сучасним медичним обладнанням.

Під час наради порушили питання пріоритетної діяльності медичних закладів, зокрема напрацюванні якісної концентрації послуг, що сприятиме підвищенню успішності лікарень та залученню більшої кількості пацієнтів.

Окрім того, учасники наради обговорити функціонування військових госпіталів, санаторіїв та інших медичних установ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua