Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова ОДА надав роз’яснення своєї позиції щодо реорганізації лікарні «ОХМАТДИТ»

Голова ОДА надав роз’яснення своєї позиції щодо реорганізації лікарні «ОХМАТДИТ»

Автор: admin1 от 15-10-2019, 15:40
 (голосів: 0)

Голова ОДА надав роз’яснення своєї позиції щодо реорганізації лікарні «ОХМАТДИТ»Уникнути спекуляцій та перезапустити процес реорганізації лікарні «ОХМАТДИТ» допоможуть експертні обговорення та прозорі конкурсні відбори. Суспільство повинно розуміти усі процеси та бути до них готовими.

На цьому сьогодні, під час апаратної наради, наголосив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський. За його словами, незадовільний стан медицини є не лише на Львівщині, а й в Україні в цілому.

«Зрозуміло, що реформа потрібна, адже Національна служба здоров’я України підтримуватиме більші лікарні. Проте для громадськості був незрозумілий процес реорганізації, чому саме потрібно ліквідовувати «ОХМАТДИТ», а не реорганізовувати його спільно зі Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром. Відтак, враховуючи суспільну важливість, я відкликав проєкт рішення «Про удосконалення надання медичної допомоги дитячому населенню у Львівській області» задля вироблення спільної та чіткої позиції», – зауважив Маркіян Мальський.

Також він додав, що кожен мешканець області повинен мати доступ до якісних медичних послуг. Тому для вирішення ситуації повинні бути проведені зустрічі з колективами, громадськістю, експертами, щоб зрозуміти економічну ефективність об’єднання вищезазначених дитячих медичних закладів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua