Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщина посилює роботу у напрямку цивільної безпеки

Львівщина посилює роботу у напрямку цивільної безпеки

Автор: admin2 от 3-10-2019, 12:13
 (голосів: 0)

Львівщина посилює роботу у напрямку цивільної безпекиГолова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із представниками Консультативної місії Європейського Союзу, аби  узгодити вектори подальшої співпраці.

Очільник області привітав гостей на Львівщині та висловив вдячність за посилений інтерес Місії до розвитку співробітництва із Львівською областю.

«Ми цінуємо вагомий внесок Консультативної Місії ЄС у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки в області, практичну підтримку заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС, зокрема успішні проєкти з реформування поліції Львівщини та проєкти зі сприяння дорожньої безпеки в області», - наголосив голова ОДА.

У ході розмови сторони порушили питання напрацювання нових напрямів діяльності Координаційної ради безпеки у Львівській області, а також наголосили на потребі продовження реформ у сфері судочинства.

«Упродовж 3 років роботи у Львівській області КМЄС розробила та підтримала реалізацію декількох інформаційних кампаній щодо безпеки. Планується продовжувати таку роботу. Декілька інформаційних та освітніх кампаній будуть розроблені та впроваджені робочими групами. Шляхом проведення щомісячних семінарів за підтримки КМЄС планується запровадити такі напрямки діяльності, як громадські кампанії, дні відкритих дверей, семінари та тренінги з залученням громадськості та студентів, що дозволять підвищити рівень обізнаності населення у питаннях безпеки», - зазначив голова Консультативної місії ЄС в Україні Антті Хартікайнен.

Грунтуючись на результатах опитування громадської думки щодо ставлення населення до питань безпеки у Львівській області, Львівське регіональне представництво КМЄС запропонувало ЛОДА додатково створити 4 міжвідомчі робочі групи, зокрема по боротьбі з корупцією, з безпеки дітей, щодо майнових злочинів, щодо роботи над проблемою зловживання алкоголем та наркотичними речовинами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua