Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Раціональне використання природних лікувальних ресурсів - у центрі семінару

Раціональне використання природних лікувальних ресурсів - у центрі семінару

Автор: admin2 от 19-09-2019, 15:13
 (голосів: 0)

Раціональне використання природних лікувальних ресурсів - у центрі семінаруУ понеділок, 16 вересня у Трускавці відбувся семінар «Трускавецьке родовище мінеральних вод — основа розвитку медичного туризму Львівського регіону».

«Трускавець вважають меккою медичного туризму в Україні. Курорт має величезний потенціал, нам потрібно розвивати та вдосконалювати можливості, приймати ефективні рішення у цьому напрямі, зокрема, що стосується збереження та раціонального використання природних лікувальних ресурсів – джерел мінеральних вод. Сьогодні, важливо об’єднати зусилля усіх учасників ринку оздоровчого та медичного туризму задля залучення як українських та іноземних відвідувачів задля збільшення надходжень до бюджету», - зазначила начальник управління туризму та курортів Наталя Табака.

Під час заходу обговорили питання Трускавецького родовища мінеральних вод та питання, пов’язані з його функціонуванням, утриманням, обслуговуванням та розвитком. Поручили питання унікальності лікувальних можливостей мінеральних вод, реалії та перспективні напрямки розробки трускавецького мінерального родовища.

Учасниками заходу стали провідні спеціалісти та експерти в галузі гідрогеології та медичного туризму, а також представники організацій, які працюють над промоцією Трускавця як оздоровчого курорту.

Організатор семінару - ТОВ «Трускавецькі Лікувальні Води».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua