Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками Консультативної місії ЄС

Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками Консультативної місії ЄС

Автор: admin2 от 19-09-2019, 15:22
 (голосів: 0)

Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками Консультативної місії ЄССьогодні, 19 вересня керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками Львівського регіонального представництва Консультативної Місії ЄС  з реформування сектору цивільної безпеки в України.

У межах зустрічі делегація акцентувала увагу на реалізації проекту “Розробка стратегії громадської безпеки”.

“Це наш головний проект і основою для його планування є дослідження, яке ми проводили і яке згодом презентуємо. Цей аналіз спрямований на те, щоб дізнатись громадську думку щодо  проблем з безпекою. Ми досліджували такі аспекти, як рівень довіри  до  різних правоохоронних відомств та, що саме непокоїть громадян”, - наголосив старший радник та тренер з питань правоохоронної діяльності Марек Дзержега.

Під час розмови сторони наголосили на необхідності створення робочих груп,  які братимуть участь у розробці стратегії громадської безпеки.

“Тема безпеки дорожнього руху є надзвичайно актуальною і важливою, зі своєї сторони ми підтримуємо вашу ініціативу та будемо співпрацювати”, - зазначила Маріанна Вільшинська.

Також делегація наголосила на важливості проведення інформаційних кампаній, тренінгів, семінарів для того, щоб підвищити довіру громадян до правохоронних органів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua