Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині ознаковують місця, пов'язані із сучасними героями та видатними діячами

На Львівщині ознаковують місця, пов'язані із сучасними героями та видатними діячами

Автор: admin2 от 12-09-2019, 16:20
 (голосів: 0)

На Львівщині ознаковують місця, пов'язані із сучасними героями та видатними діячамиТорік в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації стартував проект «Наша історія», мета якого - вшанування сучасних героїв та визначних постатей, а також промоції історико-культурних об’єктів Львівщини шляхом ознакування тематичних місць.

У 2018 році, під час першого етапу проекту, було ознаковано 10 об'єктів.

На дорогах Львівщини тривають завершальні роботи зі встановлення дорожніх знаків для ознакування ще 27 історико-культурних об'єктів.

«Вивчення історії своєї країни є надзвичайно важливим. І є безліч постатей, які відіграли вагому роль в історії нашої держави та культури. Тому встановлення інформаційних знаків дасть змогу всебічно розширити пізнавальну Львівщину, а саме Львівщину історичну, культурну та мистецьку», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Проект реалізовано в межах «Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua