Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про житло для дітей-сиріт, проблеми у сфері освіти та інші питання йшлося на понеділковій нараді в РДА

Про житло для дітей-сиріт, проблеми у сфері освіти та інші питання йшлося на понеділковій нараді в РДА

Автор: admin2 от 9-09-2019, 13:08
 (голосів: 0)

Про житло для дітей-сиріт, проблеми у сфері освіти та інші питання йшлося на понеділковій нараді в РДАСьогодні, під час оперативної наради в райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба інформував присутніх про участь у нараді, які відбулася під головуванням очільника області Маркіяна Мальського.

Відповідно до питань, які розглядалися, Руслан Щерба дав доручення службі у справах дітей детально проаналізувати ситуацію щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та при потребі звернутися в обласну службу щодо фінансування відповідної програми.

Керівник відділу осавіти Іван Стецко отримав доручення надати пояснення про причини затримки завезення парт для НУШ та детальне пояснення щодо проведення тендерних закупівель твердого палива для шкіл. Перший заступник голови райдержадміністрації дав завдання інформувати його про те, які заходиПро житло для дітей-сиріт, проблеми у сфері освіти та інші питання йшлося на понеділковій нараді в РДАвідбуваються в закладах освіти на вшанування 75-ї річниці депортації українців з етнічних земель у Польщі.

Руслан Щерба також зосередив увагу керівників структурних підрозділів на виконанні робіт на об’єктах, які фінансуються за кошти обласного фонду ОНПС, на питанні бюджетних трансфертів у сфері охорони здоров’я.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua