Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В області розпочалась конференція щодо значення персоналу в промоції спадщини регіону Розточчя

В області розпочалась конференція щодо значення персоналу в промоції спадщини регіону Розточчя

Автор: admin1 от 30-08-2019, 12:09
 (голосів: 0)

В області розпочалась конференція щодо значення персоналу в промоції спадщини регіону РозточчяСьогодні, 30 серпня, розпочала роботу конференція «Роль і значення персоналу в промоції та пропагуванні природних цінностей і природної спадщини регіону Розточчя», яка організована департаментом екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Участь у ній беруть представники сфери охорони природи і туризму, державного управління та неурядових організацій.

Конференція є заходом проекту «РовеЛове Розточчя - разом попри кордони», що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Учасниками конференції є представники партнерів проєкту – Гміни Замость (головного бенефеціара), Любельського воєводства, Розточанського парку народового,  Яворівського національного природного парку, Асоціації органів місцевого самоврядування Єврорегіон «Карпати Україна.

Метою конференції є огляд сучасного стану та перспектив у питанні промоції природних цінностей та природної спадщини Розточчя,   обговорення нових ідей та підходів щодо використання природного потенціалу  регіону Розточчя.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua