Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » “Етновир”: на Львівщині відбувся Міжнародний гала-концерт до Дня Незалежності

“Етновир”: на Львівщині відбувся Міжнародний гала-концерт до Дня Незалежності

Автор: admin1 от 27-08-2019, 10:01
 (голосів: 0)

“Етновир”: на Львівщині відбувся Міжнародний гала-концерт до Дня Незалежності24 серпня, з нагоди Дня Незалежності на площі Ринок відбувся гала-концерт у межах міжнародного фестивалю фольклору “Етновир”.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський та подякував організаторам заходу.

“Незалежність Україні давалась високою ціною, тож давайте пам’ятати Героїв – Січових Стрільців, Героїв Небесної Сотні, Героїв антитерористичної операції,  ООС, які захищають нас. Ці люди кожного дня працювали, щоб ми могли жити спокійним життям, насолоджуватись музикою та культурою інших країн. Давайте пам’ятати, що культура є майданчиком для побудови зв’язків між країнами. Україна може бути гідним гравцем на міжнародній арені тільки тоді, коли вона є сильною та розвиненою країною. Культура має піднести нас іншим народам, і коли інші бачитимуть, що ми сильні економічно, військово і культурно, то сприйматимуть нас як рівноцінного гравця”, – зазначив очільник області.

У межах заходу відбулось нагородження колективів з України, Польщі, Латвії, Словенії, Франції, Колумбії, Панами.

Фестиваль«Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв при ЮНЕСКО. Організатор – Громадська організація «Етновир» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Зазначимо, захід триватиме до 25 серпня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua