Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Розвиток деревообробної галузі розглянули на нараді

Розвиток деревообробної галузі розглянули на нараді

Автор: admin1 от 23-08-2019, 09:15
 (голосів: 0)

Розвиток деревообробної галузі розглянули на нарадіУ Львівській ОДА відбулась нарада за участі представників громадських організацій та асоціативних структур деревообробної галузі, постійних лісокористувачів, правоохоронців та контролюючих органів Львівщини, в межах якої порушили питання законності діяльності лісопильних об’єктів в області та сприяння розвитку підприємств, що задіяні у галузі.

Під час наради під головуванням очільника області Маркіяна Мальського, презентували результати діяльності робочих груп, що протягом року моніторили ситуацію у галузі деревообробки, а також заслухали звіт правоохоронних органів.

«Усі розуміють, наскільки для області важлива галузь деревообробки. Вона має соціальний ефект та впливає на економіку регіону. Тому ми мусимо спільними зусиллями працювати над її вдосконаленням», - зазначив Маркіян Мальський.

В межах наради також наголосили на важливості комплексного підходу усіх структур до роботи у напрямі впорядкування деревообробних об’єктів в області та необхідності надання комплексної інформаційної, комунікаційної та роз’яснювальної щодо необхідності отримання документів дозвільного характеру, сплати податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів тощо.

«Деревообробники Львівщини мають бачить в нас надійного партнера, від якого можна отримати комплексу консультацію та допомогу», - наголосив голова Львівської ОДА. 

Окрім того, розглянули доцільність щомісячного та щоквартального звіту стану виконання розпорядження голови облдержадміністрації щодо сприяння розвитку галузі деревообробки Львівської області, аби розробити дорожні карти для робочих комісій, а також напрацювати спільні пропозиції щодо зміни в законодавстві.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua