Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Маркіян Мальський зустрівся з радником голови Митної Служби України Янікою Мерило

Маркіян Мальський зустрівся з радником голови Митної Служби України Янікою Мерило

Автор: admin1 от 22-08-2019, 15:50
 (голосів: 0)

Маркіян Мальський зустрівся з радником голови Митної Служби України Янікою МерилоСьогодні, 21 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації  Маркіян Мальський зустрівся з радником голови Митної Служби України та координаторкою напрямку eHealth «Держава в смартфоні» Офісу Президента  Янікою Мерило.

Під час зустрічі присутні обговорили можливість зменшення скупчення автомобілів на пунктах пропуску Львівщини, шляхом запровадження електронної черги.

«Впровадивши електронну реєстрацію, ми прагнемо зменшити черги на кордонах та створити комфортні умови для наших мешканців. Розпочати такі зміни ми хочемо на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Краковець-Корчова», - розповів Маркіян Мальський.

Окрім того, сторони поспілкувалися про автоматизацію Митної Служби України.  

Відтак, Яніка Мерило запропонувала  Львівщині стати пілотною областю,  де був би створений хаб – сервісний центр, який ініційований спільно Митною Службою України та Міністерством внутрішніх справ України.

Зазначимо, що в центрі планують здійснювати розмитнення транспортних засобів на закордонній реєстрації, їхнє переоформлення тощо.

Такий сервісний центр покликаний скоротити процедуру оформлення документів для власників автомобілів, придбаних за межами України.

«Ми би дуже хотіли, аби Львівська область стала зразком та прикладом для інших у реалізації цього проєкту», - наголосила Яніка Мерило.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua