Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Триває розширене засідання щодо напрацювання Стратегії розвитку Львівської області

Триває розширене засідання щодо напрацювання Стратегії розвитку Львівської області

Автор: admin1 от 16-08-2019, 14:41
 (голосів: 1)

Триває розширене засідання щодо напрацювання Стратегії розвитку Львівської областіЗ метою розробки проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року, сьогодні, 16 серпня 2019 року у м. Дрогобич відбувається засідання субрегіональної робочої підгрупи для підприємців, представників органів виконавчої влади, керівників органів місцевого самоврядування та представників місцевих агенцій регіонального розвитку (Дрогобицький, Сколівський, Турківський, Стрийський, Старосамбірський, Самбірський райони).

На засіданні обговорюють питання спільних проблем соціально-економічного розвитку відповідних територій області на перспективу до 2027 року.

Участь у заході бере начальник управління природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Оксана Війтик.

Водночас зазначаємо, що однією з операційних цілей Стратегії є «Чисте довкілля», яка передбачає реалізацію ключових завдань у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua