Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » ГО «Відкритий світ молоді» запрошує до культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії та Хорватії

ГО «Відкритий світ молоді» запрошує до культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії та Хорватії

Автор: admin1 от 15-08-2019, 09:33
 (голосів: 1)

З ГО «Відкритий світ молоді» запрошує до культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії та Хорватії26 вересня по 3 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії та Хорватії громадська організація «Відкритий світ молоді» організовує семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг. До участі у семінарі запрошуються представники обласних, районних, міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, департаментів (управлінь) соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти. Просимо проінформувати підпорядковані районні, міські структурні підрозділи про організацію семінару, а також розмістити інформацію про захід на підвідомчих сайтах. Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 097-718-17-67, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

programa-poyizdki.pdf [501.29 Kb] (завантажень: 6)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua