Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про запуск дитячого садочку в селі Уличне йшлося на нараді в райдержадміністрації

Про запуск дитячого садочку в селі Уличне йшлося на нараді в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 14-08-2019, 11:51
 (голосів: 0)

Про запуск дитячого садочку в селі Уличне йшлося на нараді в райдержадміністраціїСьогодні, 14 серпня, відбулась нарада щодо початку роботи дитячого садочку в селі Уличне, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Нагадаємо, що він був урочисто відкритий ще 27 лютого. Заклад дошкільної освіти розрaховaний нa три групи по 20 дітей. У сaдочку є сучaсний хaрчоблок, буфет, прaльня, медичний пункт, актова зала та кaбінет психологa. Крім цього, кожна група має свою роздягальню та санвузол.

Як проінформували сільський голова Святослав Стефанків та депутат районної ради Михайло Галик, для того, щоб діти повноцінно могли в ньому перебувати необхідно ще закупити холодильники, пульти керування вентиляцією, бак для обігріву води, комп’ютери, різноманітний інвентар, що не передбачалося кошторисом при реконструкції приміщення.

Тому на нараді обговорювалися шляхи фінансування для закупівлі необхідних приладів та на утримання садочка, щоб вже в найближчий час передати його на баланс відділу освіти.

Як вже повідомлялося дошкільний навчальний зaклaд збудовaно зa кошти обласного, районного, місцевого бюджетів та Державного фонду регіонального розвитку і обійшовся він майже в 12 мільйонів гривень.

Про запуск дитячого садочку в селі Уличне йшлося на нараді в райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua