Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Завершується підготовка до відзначенню 163-ої річниці від дня народження Івана Франка

Завершується підготовка до відзначенню 163-ої річниці від дня народження Івана Франка

Автор: admin1 от 13-08-2019, 15:09
 (голосів: 0)

Завершується підготовка до відзначенню 163-ої річниці від дня народження Івана Франка Сьогодні, 13 серпня, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів засідання організаційного комітету по відзначенню 163-ої річниці від дня народження Івана Франка, що відбудеться 25 серпня в селі Нагуєвичі.

Директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак ознайомив присутніх з програмою свята, зокрема він повідомив, що на території музею розмістяться понад 50 етно-локацій з різних куточків України, які представлятимуть майстри гончарства, ковальства, петриківського розпису. Буде проведена реконструкція бойківських обжинків, пісочна анімація. Окрім цього на літній сцені Івана Франка відбудеться офіційне відкриття мистецько-культурного простору «Франкова торговиця» від селищних громад Дрогобицького району.

Глядачі зможуть побачити виступи колективів, пісні і танці «Франкового краю» від відділу культури і туризму райдержадміністрації. за часті солістів та оркестру Львівського академічного Планується участь відомих українських гуртів, таких як: «Insula» (м. Львів)
«FUSION» (м. Дрогобич), «ФОЛЬКНЕРИ» (м. Стрий), «ZОРЕПАD DANCE» (Нагуєвичі), «ROCK-H» (м. Мукачево).

А увечері відбудеться презентація фільму «Інший Франко», який розповідає про історію життя Петра Франка, сина Івана Франка за участі продюсера Дмитра Кравченка, промо-продюсера Катерини Городничої та головного актора В’ячеслава Довженка.

Також було обговорено ряд організаційних питань, таких як забезпечення достатньої кількості місць для паркування автомобілів, безпеки на дорозі, а саме нанесення дорожньої розмітки, пішохідних переходів та інше.

Завершується підготовка до відзначенню 163-ої річниці від дня народження Івана Франка

Завершується підготовка до відзначенню 163-ої річниці від дня народження Івана Франка

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua