Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян Мальський

Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян Мальський

Автор: admin1 от 9-08-2019, 09:37
 (голосів: 0)

Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян МальськийЗа ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського, 8 серпня, відбулась зустріч зацікавлених сторін щодо перспектив будівництва механіко-біологічного комплексу з перезавантаження та переробки твердих побутових відходів у місті Львові на вулиці Пластовій.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання перспектив реалізації проекту будівництва механіко-біологічного комплексу, його законності, а також обговорено екологічну та санітарну ситуацію на території планового будівництва.

«Проблема будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій є спільною для усіх гілок влади та громадськості, – зауважує Маркіян Мальський. – Спалювання сміття – це дорогий метод поводження з відходами та призведе до значного збільшення тарифу. Інші методики, крім сміттєсортування та сміттєпереробки – малоефективні та сумнівні. А сам бюджет міста обтяжений сотнями мільйонів гривень, які можна було б витратити на щось інше, у тому числі на покращення екології зони в якій відбуватиметься обробка сміття».

Львівська обласна державна адміністрація напрацює подальший формат та механізм вирішення проблеми поводження з відходами, а самі зустрічі матимуть постійний характер.

За підсумками зустрічі очільник Львівщини пообіцяв через два тижні озвучити подальші кроки на шляху до вирішення цієї проблеми.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua