Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про підготовку до нового опалювального сезону йшлося на понеділковій нараді в райдержадміністрації

Про підготовку до нового опалювального сезону йшлося на понеділковій нараді в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 5-08-2019, 14:07
 (голосів: 0)

Про підготовку до нового опалювального сезону йшлося на понеділковій нараді в райдержадміністраціїСьогодні, 5 серпня  відбулася розширена нарада з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів виконавчої влади, на якій були розглянуто ряд важливих та невідкладних питань. Участь в нараді взяв новообраний депутат ВРУ по ОВО №121 Орест Саламаха.

Зокрема, значну увагу було приділено питанню підготовки медичних закладів, закладів освіти та культури Дрогобицького району до нового опалювального сезону 2019-2020 років. Про це інформували начальник управління економічної політики, житлово–комунального господарства та інфраструктури Віталій Скоропад, начальник відділу освіти Іван Стецко, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, виконуючий обов’язки т.в.о. керівника КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради Олег Шикоряк.

За міжопалювальний сезон проведена значна робота щодо утеплення фасадів навчальних закладів та заміни котлів, але як зауважив перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, до 15 вересня потрібно забезпечити стовідсоткову необхідність дров.

Проблемним питанням залишається обов’язкова вимога наявності засобів дистанційної передачі даних з обліку витрат газу – це стосується, як закладі освіти, так і охорони здоров’я. Для їх закупівлі необхідно виділити близько пів мільйона гривнів.

Про підготовку до нового опалювального сезону йшлося на понеділковій нараді в райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua