Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Профорієнтаційна зустріч у Реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл»

Профорієнтаційна зустріч у Реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл»

Автор: admin2 от 31-07-2019, 10:36
 (голосів: 0)

Профорієнтаційна зустріч у Реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл»Для дітей найцікавіша пора року - літо адже саме в цей час з’являється можливість відпочити в таборі, де їх чекає багато нових друзів, веселощі, яскраві незабутні враження. А для фахівців центру зайнятості - пора активної профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору майбутньої професії. Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам, і особливостям особистості молодої людини - завдання складне і не завжди під силу підліткам. Тому вже змалку потрібно націлювати дітей на вибір свого професійного шляху. 30 липня фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості провели інтерактивний захід для дітей у Реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл».

Фахівець центру зайнятості Катерина Мисишин ознайомила хлопців та дівчат із багатогранним професійним світом, розповіла, які професії нині актуальні. Учасники заходу, а це 90 дітей, у ігровій та розважальній формі виконували різноманітні вправи «Професія в загадках», «Професійний словник», брали участь у грі «Про які професії говорять ці прислів'я та приказки?», “Професії від А до Я» та професіографічній вікторині «Профес і Я». За правильні відповіді діти отримували заохочувальні призи, були відзначені також найактивніші учасники заходу. У заході взяв участь також і соціальний партнер центру - відділ «Дрогобицького бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заступник начальника Петро Габрівський розповів дітям про професію юриста, а також наголосив на тому, що свої права та обов’язки повинні знати не тільки професійні юристи а й всі громадяни. Було також проведено правопросвітницькі ігротеки «Живий кросворд», «Допоможи казковому герою», «Правовий годинник».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua