Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Судовий позов Львівгазу може заблокувати роботу органів соціального захисту населення

Судовий позов Львівгазу може заблокувати роботу органів соціального захисту населення

Автор: admin2 от 29-07-2019, 12:20
 (голосів: 1)

Судовий позов Львівгазу може заблокувати роботу органів соціального захисту населенняДруге важливе питання, яке розглядалося сьогодні на оперативній нараді під головуванням першого заступника голови РДА Руслана Щерби — розгляд судового позову РГК “Львівгаз” про стягнення з управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації понад 7 млн грн за несвоєчасне фінансування видатків за фактично надані послуги пільговим категоріям населення.

Начальник управління праці та соцзахисту Галина Чапля повідомила, що щомісячні заявки про потребу фінансування управління подавало вчасно відповідно до встановлених термінів. Затримку розрахунків спричинило невчасне надходження коштів з Мінфіну. Така ситуація спостерігається і в інших областях. Хоча оплата за надані послуги, хоч і з запізненням, але була проведена, газові компанії подають позови для стягнення інфляційних відсотків. Якщо рішення суду буде на користь позивача, воно повністю заблокує роботу управління соцзахисту та виплату всіх допомог і пільг.

За результатами обговорення районне управління фінансів та управління Держказначейства отримали завдання надати довідку про терміни надходження з Мінфіну коштів у 2017-19 роках. Для інформування про ситуацію Руслан Щерба дав доручення керівнику управління соцзахисту підготувати відповідного листа на ім’я голови облдержадміністрації Маркіяна Мальського.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua