Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Карстове провалля поблизу Стебника: в області обговорили природоохоронні заходи задля зупинки руйнівних процесів

Карстове провалля поблизу Стебника: в області обговорили природоохоронні заходи задля зупинки руйнівних процесів

Автор: admin2 от 24-07-2019, 11:49
 (голосів: 0)

Карстове провалля поблизу Стебника: в області обговорили природоохоронні заходи задля зупинки руйнівних процесівОбговорення природоохоронних заходів задля зупинення руйнівних процесів у карстових проваллях на території родовища ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал»​ відбулось учора, 23 липня, під час апаратної наради. 

Як зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник, ПрАТ «Львівобленерго» завершило роботи з виведення за межі карстових провалів повітряної ЛЕП напругою 35 кВ «Трускавець 91 – Трускавець 7» довжиною 4,5 км.

Станом на сьогодні, повітряна лінія 220 кВ Стрий – Борислав знаходиться в експлуатації, зауважень до її роботи немає.

Окрім того, для попередження уникнення надзвичайної ситуації з можливим пошкодженням водопроводу централізованого водопостачання у м. Дрогобич реалізовується проект «Будівництво магістрального водогону Гірне-Дрогобич», а Службою автомобільних доріг у Львівській області розроблено проектно-кошторисну документацію на «Будівництво автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км 16+100-км 21+700».

Водночас, на нараді наголосили, що заплановано ще ряд заходів, які необхідно завершити з метою недопущення погіршення екологічної ситуації в регіоні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua