Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На нараді з місцевими головами йшлося про підсумки призову та інші важливі поточні питання

На нараді з місцевими головами йшлося про підсумки призову та інші важливі поточні питання

Автор: admin2 от 23-07-2019, 16:43
 (голосів: 0)

На нараді з місцевими головами йшлося про підсумки призову та інші важливі поточні питанняСьогодні в райдержадміністрації відбулася нарад семінар із сільськими, селищним головами.

У нараді взяв участь Дрогобицько-Бориславський військовий комісар Микола Лисак, який інформував про підсумки призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом. Він також повідомив про формування Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, який створюється для забезпечення війського обліку громадян України.

Начальник управління економіки та ЖКГ Віталій Скоропад зробив аналіз виконання робіт на об'єктах капіталовкладень, які фінансуються за рахунокНа нараді з місцевими головами йшлося про підсумки призову та інші важливі поточні питання бюджетних коштів та озвучив питання щодо реалізації проекту будівництва магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче - Волиця».

В.о. головного лікаря КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх надав рекомендації про порядок передачі місцевих амбулаторій та ФАПів Дрогобицького району в оперативне управління КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua