Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Вдосконалення механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг розглянули під час експертної зустрічі

Вдосконалення механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг розглянули під час експертної зустрічі

Автор: admin2 от 18-07-2019, 18:16
 (голосів: 0)

Вдосконалення механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг розглянули під час експертної зустрічіУдосконалення механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг розглянули сьогодні, 18 липня, під час експертної зустрічі у форматі відеоконференції з представниками Міністерства у справах ветеранів України. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

У межах зустрічі порушили питання щодо внесення змін до Державної цільової програми з фізичної, медичної, психологічної реабілітації і соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на період до 2022 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 року № 1021, проблемні питання щодо її реалізації.

Зокрема, заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк) поінформувала про створення та запровадження реєстру ветеранів, на базі якого функціонуватиме онлайн-платформа Е-ветеран.

Також вона зупинилася на питанні розбудови Національного центру захисту психічного здоров’я для ветеранів, де діятиме Центр підготовки фахівців, які надалі будуть працювати з ветеранською спільнотою.

Спільно з експертами та представниками інститутів громадянського суспільства учасники зустрічі наголосили на питанні програми декомпресії та напряму супроводу військовослужбовців на етапі їхнього переходу від військової кар’єри до цивільної.

Детальна інформація за посиланням.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua