Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 15 липня – остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосування

15 липня – остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосування

Автор: admin2 от 12-07-2019, 15:04
 (голосів: 0)

15 липня – остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосуванняПро це сьогодні, 12 липня у межах брифінгу щодо тимчасової зміни місця голосування та внесення змін до списків виборців повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

«Виборець зможе здійснити процедуру тимчасової зміни місця голосування до 15 липня. До понеділока включно всі відділи ведення реєстру виборців приймають заяви щодо тимчасової зміни місця голосування виборців», - наголосила Зоряна Павлів.

Центральна виборча комісія внесла зміни у Постанову щодо тимчасової зміни місця голосування. Відтак, процедуру значно спростили. Виборцю необхідно звернутися до відділу ведення реєстру виборців або за місцем своєї виборчої адреси, тобто за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів та написати заяву з мотивувальною частиною, в якій необхідно вказати причини зміни місця голосування та пред’явити паспорт громадянина України.

Відтак, жодних підтверджуючих документів щодо необхідності тимчасової зміни місця голосування надавати не потрібно.

Станом на 25 червня, до відділів ведення реєстру виборців Львівщини звернулися 818 осіб, заяви були прийняті та опрацьовані. 10 липня таких заяв подали 5747. 12 липня таких заяв стало 9627. 

«Відділи ведення реєстру виборців працюватимутть у суботу та неділю. Прийом громадян здійснюється з 10:00 до 16:00 години з перервою на обід з 13:00  до 14:00 години», - наголосила Зоряна Павлів.

Окрім того, вона закликала виборців, які мають намір скористатися правом тимчасової зміни місця голосування, скористатися цим правом у вихідні дні, оскільки у цей час немає черг.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua