Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»

На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»

Автор: admin1 от 11-06-2019, 14:23
 (голосів: 0)

На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»Сьогодні, 11 червня, на Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!».

Привітала талановиту молодь керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська

«Україна надзвичайно багата талантами і як ми бачимо сьогодні у цій залі Львівщина – найбагатша серед всіх регіонів України. Творіть, творіть незважаючи на цензуру, пишіть, що ви відчуваєте, але для цього багато читайте, вчіться, здобувайте і ми переконані, що ваші імена ми не раз почуємо і на всеукраїнському і на міжнародному рівні. Вітаємо вас, перемог вам, успіхів і всіх благ», - зазначила Маріанна Вільшинська.

На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»Також Маріанна Вільшинська разом з керуючим справами Львівської обласної ради Валентином Харловим вручила переможцям фестивалю-конкурсу подарунки.

Зазначимо, що обласний фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, Матусю, тобі!» Львівський відділ Союзу Українок проводить з 2001 року. Конкурс заснований з метою пошуку талановитої молоді серед сільського населення Львівщини.

Упроодовж багатьох років твори (поетичні і прозові) переможців конкурсу виходять друком у однойменному збірнику, де розміщені фотографії переможців і коротка довідка про них. У цьому ж збірнику розміщені фотографії переможців конкурсу у номінації «пісня про маму». Окрім цього, виходить диск із записом Гала-концерту переможців.

З 2001 року у конкурсі взяли участь приблизно 3 тисячі учасників.

На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»

На Львівщині відзначили переможців фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі!»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua