Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині організували воркшоп у сфері безпеки дорожнього руху

На Львівщині організували воркшоп у сфері безпеки дорожнього руху

Автор: admin2 от 7-06-2019, 16:24
 (голосів: 0)

На Львівщині організували воркшоп у сфері безпеки дорожнього руху"Тверезі зміни в огляді нетверезих водіїв" – ще один проект, який є переможцем конкурсу для громадських організацій. За підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації громадська організація «Пітбуль Львів» провели воркшоп з координації громадськості Львівської області та патрульної поліції у сфері безпечного дорожнього руху.

Як зазначають організатори, великою проблемо сьогодні є значна кількість водіїв, які керують транспортними засобами з ознаками наркотичного сп’яніння, відсутність реактивів та технічних приладів для огляду водіїв на стан наркотичного сп'яніння. Не всі медичні заклади в області мають технічні прилади для перевірки водіїв на стан наркотичного сп’яніння.

Усі учасники вважають за доцільне відновлення роботи спеціалізованого наркодиспансера для огляду водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп’янінь. Наголошуємо, що у проекті нових ПДР передбачено кримінальне покарання за водіння транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua