Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині відбувся загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря»

На Львівщині відбувся загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря»

Автор: admin1 от 30-05-2019, 09:15
 (голосів: 0)

На Львівщині відбувся загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря»29 травня, відбувся Загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря: питання і відповіді».

Ініціатор події - громадська організація «Українська Академія Педіатрії» у партнерстві з Європейською Академією Педіатрії, союзу медичних спеціальностей, за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. 

В програму Форуму включено лекції провідних фахівців-педіатрів з України та Литви.

Віце-президент УАП Ярема Возниця зупинився на актуальних питаннях  психології у вихованні дітей та сучасному погляді на організацію медичної допомоги дітям.

«Виховання дитини - це головна місія і відповідальність у житті людини, для якої вона не утримує практично ніякої освіти та психологічної підготовки. Різні джерела можуть надавати різноманітні поради, але батьки не завжди знають який варіант вибрати. Тому правильна робота педіатра з часом дозволить побудувати міцні взаємовідносини. Ефективна методика виховання та розвитку забезпечує можливість реалізації наявного потенціалу у майбутньому дорослому житті. Важливим елементом ефективної лікарської консультації є комунікація і є головною метою досягнення взаєморозуміння і співпраці», - зазначив Ярема Возниця.

Арунас Валіуліс, представник Європейської Академії Педіатрії, розповів як наблизити якість надання медичних послуг дітям до світових стандартів.

В межах Форуму відбулась дискусійна панель «Безперервний професійний розвиток  - ключ професіоналізму лікарів» за участі заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського. Обговорювали скасування категорій та впровадження професійного ліцензування лікарів. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua