Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Автор: admin1 от 17-05-2019, 14:33
 (голосів: 0)

Відбулася нарада з сільськими та селищними головамиСьогодні, 17 травня, в сесійній залі районної ради відбулася нарада з сільськими, селищними головами, яку провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.

На нараді начальник фінансового управління Віталій Перхун доповів питання про очікуване виконання плану доходів загального фонду місцевих бюджетів за січень-травень 2019 року та Забезпечення виплати зарплати працівників бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Зеновій Кебза зупинився на питаннях проведення заходів боротьби з борщівником Сосновського, про ідентифікацію тварин, що утримуються в господарствах населення та подачу документів на виплату дотації  за утримання молодняка ВРХ та використання коштів місцевих фондів ОНПС.

Про організація громадських робіт на паритетних засадах з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості, перелік робіт та оформлення громадських робіт розповів директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин.

Та найбільш гаряче було, коли розглядалось питання про фінансування заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, адже перед медиками є значна заборгованість, тому в залі були присутні представники медичних установ району. Т.в.о.головного лікаря КНП «Дрогобицька районна  лікарня» Дрогобицької районної ради Володимир Валюх пояснив причини заборгованості і запевнив, що в найближчий час вона буде погашена.

Про порядок звітування керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти перед педагогічним колективом та громадськістю інформував начальник відділу освіти Іван Стецко, а  заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Михайло Живчин довів до відома порядок призначення субсидій на наступний термін у травні 2019 року. По всіх питаннях були прийняті відповідні доручення.

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua