Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Стрітення Господнє у Волощанському НВК І-ІІст

Стрітення Господнє у Волощанському НВК І-ІІст

Автор: admin1 от 17-02-2014, 09:00
 (голосів: 1)

Стрітення Господнє у Волощанському НВК І-ІІст Стрітення Господнє - одне із дванадцяти найбільших свят у церковному календарі християн. Вже кілька років у Волошанському НВК І-ІІ ст. діти святкують це свято. Цього року також учні 6 класу підготували загальношкільний виступ, на якому змістовно і цікаво розповіли всім присутнім  значення цього свята. 

На 40-ий день після народження Ісуса Христа Марія та Йосиф виконали закон, про який йдеться у Старому Завіті і який постановляв, що на 40-ий день після народження хлопчика, а на 80-ий – після народження дівчинки кожна мати мала принести до дверей святині однорічне ягня на цілопальну жертву, як знак визнання над собою найвищої Божої влади і подяки, а голуба – як жертву за гріхи.

Особливо запам’яталася символічна зустріч Зими із Весною, їхнє змагання, бо "зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє". Не забули учні і про Стрітенську свічку, яка має магічну дію охороняти житло від ударів блискавки.

Захід підготувала і провела педагог-організатор Леся Ступницька, музичний супровід забезпечила вчитель музики Леся Мороз.

 

Стрітення Господнє у Волощанському НВК І-ІІст

 

Стрітення Господнє у Волощанському НВК І-ІІст

 

Стрітення Господнє у Волощанському НВК І-ІІст
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua