Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відтепер на державного адміністратора дозвільного центру можуть покладатися додаткові повноваження

Відтепер на державного адміністратора дозвільного центру можуть покладатися додаткові повноваження

Автор: admin1 от 13-02-2014, 11:46
 (голосів: 0)

Відтепер на державного адміністратора дозвільного центру можуть покладатися додаткові повноваженняТакі зміни вносяться до чинного Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, як орган, що формує державну політику з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, видав відповідний наказ. Зокрема, цим наказом дозволено покладати обов’язки адміністратора, визначені Законом України «Про адміністративні послуги», на державного адміністратора за рішенням керівника відповідного органу, що призначив його на посаду.
Зазначимо, що чинним Положенням забороняється покладати на державного адміністратора будь-які інші завдання та обов’язки, не передбачені Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють дозвільну систему у сфері господарської діяльності.
Наказ від 22.11.2013 № 1391 «Про внесення змін до Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.01.2012 за № 172/24949, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua