Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщина нарощує мережу контрагентів у сфері туризму

Львівщина нарощує мережу контрагентів у сфері туризму

Автор: admin1 от 28-03-2019, 14:44
 (голосів: 0)

Львівщина нарощує мережу контрагентів у сфері туризмуЗ метою збільшення туристичних потоків Львівщина розширює мережу контрагентів. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Зокрема, як зазначила начальник управління Наталія Табака це співпраця з дипломатичними представництвами, туристичними операторами, асоціаціями, профспілками, представниками авіакомпаній.

«Завдяки співпраці і розширенні мережі контрагентів ми будемо доносити до кінцевого споживача туристичні можливості Львівщини, залучати бізнес-події та популяризувати знакові туристичні локації для кінотуризму та медіапростору. Відтак зараз активно працюємо над формуванням туристичного портфоліо області», - зазначила Наталія Табака.

Нагадаємо, що за підсумками 2018 року Львівщина посіла 2 місце в Україні за обсягом туристичного збору, кількістю розміщених у готельних закладах та за кількістю туристів з України.  

Окрім цього, торік в області провели 25 масштабних туристичних та ділових заходів. Також Львівщину представили на 13 виставково-презентаційних заходах в Іспанії, Ізраїлю, Туреччині, Грузії, Китаї, Польщі, Чехії та Україні (Київ, Львів, Ужгород, Чернівці).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua