Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Школярам Львівщини розповідають про шкоду від спалювання сухої трави

Школярам Львівщини розповідають про шкоду від спалювання сухої трави

Автор: admin1 от 28-03-2019, 12:10
 (голосів: 0)

Школярам Львівщини розповідають про шкоду від спалювання сухої трави27 березня екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-пізнавальний урок «Небезпека весняних підпалів сухотою» для учнів Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., що у Бродівському районі.

У межах проведення заходу, природоохоронці розповіли школярам, що спалювання сухостою та листя завдає великої шкоди навколишньому середовищу. Адже при згорянні сухих залишків виділяється величезна кількість шкідливих речовин.  Окрім, безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання сухої рослинності чи її залишків призводить до руйнування ґрунтового шару та до загибелі ґрунтоутворюючих мікроорганізмів.

Також, під час заняття екоосвітяни наголосили на важливості  дотримування вимог природоохоронного законодавства. Це дозволить запобігти пожежам, уникнути зайвих матеріальних витрат та загрози знищенню усього живого.

На завершення заходу, працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» закликали школярів не спалювати суху рослинність та допомагати поширювати інформацію про задану проблему своїх друзів, родичів. знайомих.

Школярам Львівщини розповідають про шкоду від спалювання сухої трави

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua