Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Аграріїв області інформують про можливості підтримки з державного та обласного бюджетів

Аграріїв області інформують про можливості підтримки з державного та обласного бюджетів

Автор: admin1 от 28-03-2019, 09:24
 (голосів: 0)

Аграріїв області інформують про можливості підтримки з державного та обласного бюджетівВ районах Львівської області розпочались зустрічі з аграріями з питань підтримки аграрного сектору економіки. Такі зустрічі вже провели у Бродівському, Буському та Миколаївському районах.

Відтак, в межах зустрічей аграрії та представники органів місцевого самоврядування отримали  роз’яснення щодо фінансування програм підтримки аграріїв області з бюджетів усіх рівнів, умов участі у програмах, термінів подання документів для отримання фінансової підтримки, висловили пропозиції щодо вдосконалення механізмів надання державної фінансової підтримки, які будуть опрацьовані та направлені до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Проведення таких зустрічей сприяє вчасному інформуванню суб’єктів господарювання для забезпечення активної  участі  у програмах підтримки з метою розвитку та удосконалення їх виробничої бази»,-  зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua