Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині відзначили Міжнародний день театру

На Львівщині відзначили Міжнародний день театру

Автор: admin1 от 27-03-2019, 15:02
 (голосів: 0)

На Львівщині відзначили Міжнародний день театруСьогодні, 27 березня, світова спільнота відзначає Міжнародний день театру. З цієї нагоди у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької відбулись урочистості.

В межах заходу за значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання "Народний артист України" присвоїли артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Остринській Лідії Анатоліївні, звання «Заслужений артист України» - артистці Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва Скляренко Олені Олександрівні.

«Хочу привітати усіх талановитих артистів. Наша область – це край надзвичайно творчих людей, які дарують свій талант іншим. Кожен має добре робити свою справу, але всі разом ми маємо працювати над розбудову Української держави, сильної квітучої і обов'язково європейської», - звернувся до усіх присутніх голова Львівської ОДА Олег Синютка

Окрім того, за високу професійну майстерність, багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та з нагоди Міжнародного дня театру Подяками голови облдержадміністрації та Почесними грамотами нагородили одинадцятьох фахівців галузі.

Додамо, що Всесвітній день театру - міжнародний день вшанування театру як надбання культури і вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів. Ініціатива святкування Всесвітнього дня театру належала Міжнародному інституту театру.

 

На Львівщині відзначили Міжнародний день театру

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua