Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Солісти Львівської національної філармонії отримали державні нагороди

Солісти Львівської національної філармонії отримали державні нагороди

Автор: admin1 от 25-03-2019, 09:33
 (голосів: 0)

Солісти Львівської національної філармонії отримали державні нагородиДержавні нагороди сьогодні, 24 березня, тримали солісти Львівської національної  філармонії - квартет бандуристок «Львів’янки». Відзнаки від імені Президента України вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«За значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю»,- йдеться в Указі Президента.

Відтак, звання «Заслужений артист України» отримали солістка-інструменталістка Оксана Коломієць, Олена Ніколенко, Леся Стефанко та солістка Ірина Плахтій.

Довідково

Квартет бандуристок «Львів`янки» – солістки Львівської національної філармонії, члени Національної спілки кобзарів України, лауреати Міжнародних та Національних конкурсів. У складі колективу: Оксана Коломієць, Леся Стефанко, Ірина Плахтій та Олена Ніколенко. Бандуристки є випускницями Львівської музичної академії ім. М.Лисенка. Репертуар колективу дуже різноманітний за жанрами та стилями. Виконують класичну, сучасну та популярну музику, а також український фольклор і навіть джаз. «Львів`янки» співпрацювали та співпрацюють з багатьма колективами та творчими особистостями. Неодноразово брали участь у творчих вечорах музикантів, поетів, художників та громадських діячів України. Перебували з гастрольними поїздками у Польщі, Німеччині, Австрії, Угорщині, Фінляндії та Чехії.

Солісти Львівської національної філармонії отримали державні нагороди

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua