Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Україна цінує відносини стратегічного партнерства зі США, і посол Марі Йованович має повну мою підтримку – Президент

Україна цінує відносини стратегічного партнерства зі США, і посол Марі Йованович має повну мою підтримку – Президент

Автор: admin1 от 22-03-2019, 15:38
 (голосів: 0)

Україна цінує відносини стратегічного партнерства зі США, і посол Марі Йованович має повну мою підтримку – Президент«Хочу наголосити, що Україна високо цінує відносини стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами Америки на засадах чіткої двопартійної підтримки. Наші відносини з Вашингтоном ще ніколи в історії не були настільки ефективними і предметними, як сьогодні», - сказав Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди 27-ї річниці створення СБУ.

Він зауважив, що як Глава держави особисто доклав для цього значних зусиль і дуже цінує цей справді важливий актив української міжнародної політики.

«У цьому контексті хотів би зазначити важливу роль посла США в Україні Марі Йованович у справі просування українсько-американських відносин. І наголошую, вона як представник Сполучених Штатів як держави і Президента США Дональда Трампа, великого друга України і великого мого друга, має повну мою підтримку», - сказав Президент.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua