Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Екоосвітяни організували для школярів урок до Всесвітнього дня води

Екоосвітяни організували для школярів урок до Всесвітнього дня води

Автор: admin1 от 19-03-2019, 17:39
 (голосів: 0)

Екоосвітяни організували для школярів урок до Всесвітнього дня водиЕкоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з Золочівським ОЗЗСО І-ІІІ ст. організували та провели урок географії просто неба для учнів 8 класу з нагоди Всесвітнього дня води під назвою «Вода – джерело життя». Захід проходив на березі річки Млинівка, що є лівою притокою річки Золочівка і протікає неподалік школи.

Працівники парку під час заняття розповіли учням про мету відзначення Всесвітнього дня води, зокрема, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем, що пов’язані з водою на планеті та визначення основних дій щодо їх вирішення. Окрім того, школярі довідалися про властивості води. Довели, що природну воду з хімічної точки зору не можна назвати чистою, тому що вона містить розчинені речовини, п6ереважно різні солі. Саме тому вода, взята з різних колодязів, має різний смак, колір та запах.

Працівники відділу еколого-освітньої роботи також розпочали проведення з школярами екологічного досліду «Добра вода – погана вода», відтак, у двох ємностях розподілили воду у рівних кількостях та помістили насінини. Дослід триватиме місяць, під час якого учні з вчителем повинні спостерігати, з якої посудини насінина проросте швидше.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua