Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Для студентської молоді організували екскурсію у Львівській облдержадміністрації

Для студентської молоді організували екскурсію у Львівській облдержадміністрації

Автор: admin1 от 15-03-2019, 16:53
 (голосів: 0)

Для студентської молоді організували екскурсію у Львівській облдержадміністраціїУ п’ятницю, 15 березня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась екскурсія для студентської молоді.

Метою заходу є ознайомлення студентів вищих навчальних закладів м. Львова з роботою органу виконавчої влади.

«Цього тижня у всій Україні відбуваються різноманітні заходи у межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Зокрема, ми організували екскурсію структурними підрозділами облдержадміністрації. Це свого роду промоція органів державної влади. У Львівській ОДА вже кілька років діє програма «Реалізуй себе у владі», в межах якої молоді люди можуть стажуватись у будь-якому із структурних підрозділів облдержадміністрації і в подальшому залишитись тут на постійній роботі», - зазначив Юрій Горун – заступник директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Відтак, більше двох десятків студентів відвідали та ознайомились із роботою департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, департаменту внутрішньої та інформаційної політики, управління інвестиційної діяльності, управляння туризму та курортів.

Також під час екскурсії студенти мали можливість поспілкуватись із керівництвом адміністрації та ознайомились із діяльністю Львівського обласного молодіжного центру та Центральної диспетчерської служби пасажирських перевезень.

Зазначимо, екскурсія для студентів відбулась у межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» під час Тижня Відкритого Уряду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua