Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками січня-лютого

На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками січня-лютого

Автор: admin1 от 15-03-2019, 09:52
 (голосів: 0)

На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками січня-лютого14 березня, відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками виступів у січні та лютому.

Найкращою спортсменкою січня на Львівщині визнана велосипедистка Олена Старікова (тренер – Євген Болібрух), а за підсумками лютого – каратистка Катерина Крива (тренер – Ігор Богдан) та двійка санкарів - Ігор Стахів і Андрій Лисецький (тренери – Тарас Гарцула і Іван Баїк).

До привітань спортсменів долучився начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, який вручив велосипедистці Олені Старіковій пам’ятну поштову марку.

Також Роман Хім’як нагадав присутнім про п’яту річницю Дня українського добровольця, яку відзначають щорічно 14 березня.

«У 2014 році, коли ворог думав, що все закінчено – український народ показав свою зорганізованість та максимальну синергію в розвитку українського добровольчого руху. На жаль, сьогодні ми маємо велику кількість загиблих. Я вважаю, що про них потрібно пам’ятати та згадувати. Адже життя – це є перемоги та поразки. Інколи поразка дає значно більше сили, ніж перемога. Хто був у спорті – знає! Тож вшануємо хвилиною мовчання тих, кого вже з нами сьогодні немає. Тим паче, серед них є багато спортсменів», – зазначив Роман Хім’як.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua