Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Розвиток дошкільної освіти — один з пріоритетів у Дрогобицькому районі

Розвиток дошкільної освіти — один з пріоритетів у Дрогобицькому районі

Автор: admin2 от 13-03-2019, 19:36
 (голосів: 0)

Розвиток дошкільної освіти — один з пріоритетів у Дрогобицькому районіУ 2018 році на Дрогобиччині були завершені роботи з реконструкції нежитлового приміщення під дитячий садок в с.Уличне (в селі налічується 250 дошкільнят). Роботи проводились за кошти ДФРР. Загальна вартість проекту становить понад 11973,9 тис. грн.

Про це сьогодні, 13 березня під час публічного звіту розповів голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич.

«Завдяки спільній наполегливій праці громади с.Уличне менше, ніж за рік в центрі села виріс сучасний заклад дошкільної освіти, який має назву «Диво». Тема дошкільної освіти є дуже актуальною для району, тому створення нових дошкільних закладів та додаткових груп в діючих ДНЗ є одним з першочергових завдань», - зазначив голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич.

Відтак, у 2016 році при Медвежанській СЗШ І-ІІ ст. запрацював дошкільний заклад – навчально-виховний комплекс ім. Михайла Біласа. Проект реалізував Український фонд соціальних інвестицій, який працює з іноземними донорами. При облаштуванні дошкільного закладу використані сучасні енергозберігаючі технології. При дитсадочку було облаштовано новий дитячий майданчик.

Протягом звітного періоду у Дрогобицькому районі також відкрили  шість дошкільних груп на 119 дітей при Дережицькій СЗШ, Довжанському, Попелівському, Залокотському,  Медвежанському  НВК.

Триває капітальний реконструкція ДНЗ в с.Нагуєвичі.

За кошти обласного бюджету придбано частину нежитлового приміщення для дитячого садочка в с.Дорожів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua