Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Дрогобицькому районі у 2017-18 роках відкрили два газові родовища

У Дрогобицькому районі у 2017-18 роках відкрили два газові родовища

Автор: admin2 от 13-03-2019, 19:28
 (голосів: 0)

У Дрогобицькому районі у 2017-18 роках відкрили два газові родовищаУ Дрогобицькому районі ввели в дію низку нових потужностей. Зокрема, в жовтні 2017р. поблизу села Городківка завдяки 95 млн грн інвестицій було відкрите нове Бистрицьке газове родовище.

Про це сьогодні, 13 березня під час публічного звіту розповів голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич. У звіті взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Керівники райдержадміністрацій щороку інформують про проведену роботу. Це відбувається для того, аби донести до всіх про ті об’єкти, про ті заходи і проекти, що були реалізовані впродовж попереднього року, і про ті досягнення, які вдалось спільними зусиллями зробити. Адже йдеться про інтереси всього регіону. Окрім того, ми мусимо продовжити діалог, який ми налагодили впродовж минулих років. Ми разом кожен на своєму місці маємо працювати над розвитком району», - зазначив під час звіту Ростислав Замлинський.

Звітуючи перед громадськістю Дрогобиччини, голова райдержадміністрації повідомив, видобувні запаси Бистрицького газового родовища, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт та сейсмічних досліджень, оцінюють в 1 мільярд метрів кубічних. Добовий дебет видобутку газу із двох горизонтів свердловини складає 30 тисяч метрів кубічних. Свердловина облаштована газопроводом і підключена до УПГ «Бистрицьке» ТОВ «Західнадрасервіс», де газ проходить підготовку і в подальшому подається до магістрального газопроводу УМГ «Львівтрансгаз». .

У травні  2018 р. в цьому ж селі відкрили нове Гірське газове родовище ТОВ «Горизонти». Загальний обсяг інвестицій у Гірське газове родовище склав 82,7 млн грн.  У найближчі роки в межах Гірської площі планують провести додаткові сейсмічні дослідження, пробурити 4 пошукові свердловини і збільшити добовий видобуток до 150 тисяч метрів кубічних на добу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua