Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні відбулося обговорення Перспективного плану розвитку населених пунктів Солонської сільської ради

Сьогодні відбулося обговорення Перспективного плану розвитку населених пунктів Солонської сільської ради

Автор: admin2 от 11-03-2019, 21:29
 (голосів: 0)

Сьогодні відбулося обговорення Перспективного плану розвитку населених пунктів Солонської сільської радиУ засіданні Ради регіонального розвитку взяли участь заступник голови облдержадміністрації  Роман Филипів, голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, керівники районних служб. Характеризуючи соціально-економічний розвиток села, Андрій Шевкенич зауважив, що Солонська громада не відзначається особливою активністю щодо участі в проектах місцевого розвитку та інших програмах співфінансування  для вирішення проблемних питань населеного пункту.

Заступник голови ОДА Роман Филипів назвав найважливіші позитивні зрушення, яких вдалося  за чотири роки досягти на Львівщині. Він зазначив, що зустрічі, які вже другий місяць відбуваються у кожному населеному пункті області, мають за мету зібрати та опрацювати пропозиції від громад, визначити пріоритети , які увійдуть до Перспективного плану розвитку Львівщини на наступні три роки. Роман Филипів попросив присутніх висловити власне  бачення подальшого розвитку свого села та назвати першочергові  для вирішення проблемні питання.

Відбулася тривала емоційна дискусія, за результатами  якої все ж вдалося визначити пріоритетні завдання, серед яких – завершення ремонту школи та народного дому;  вивчення необхідності відкриття в селі дитсадочка та подальшої  долі колишнього приміщення  дитячого садочка, яке знаходиться у приватній власності і поступово руйнується; проведення ремонту поштового відділення, ремонт комунальних доріг  тощо.

Підбиваючи підсумки, заступник голови ОДА зазначив, що всі названі проблеми є можливими для вирішення. Тут важливо розуміти, за які ресурси це можна зробити. Адже кожна проблема має свій рівень вирішення від сільської, до районної, обласної та центральної влади. В цьому контексті ключовою має бути роль громади та кожного з її членів. «Ми повинні усвідомити, що відповідальність за наше село, район, за нашу державу лежить на кожному з нас. Не зневіра, а спільна праця і відповідальність кожного є запорукою нашого успіху,» - наголосив Роман Филипів.

Після зустрічі з громадою Роман Филипів та Андрій Шевкенич оглянули приміщення Солонської школи.

Сьогодні відбулося обговорення Перспективного плану розвитку населених пунктів Солонської сільської ради

Сьогодні відбулося обговорення Перспективного плану розвитку населених пунктів Солонської сільської ради

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua